Vitajte na stránkach o našom synovi Robinovi
 
Hrnčeky z Meginej dielničky
Robin
Pre informácie o knižke kliknite sem.

Tieto stránky sú venované nášmu špeciálnemu synovi Robinovi. Na rozdiel od Járu Cimrmana neochorel na anaserpentnú spinózu, skoro všetko ostatné však mal. Ak máte záujem, v časti ROBIN A MY sa dozviete o našej svorke a prevedieme vás cez niektoré momenty prvých štyroch rokov nášho spoločného života.

Robin ako autista nemá podľa bežných odborníkov veľkú nádej na normálny život. My ju máme. Čím teraz žijeme, je dobrodružstvo, do ktorého sme sa pustili a ktoré sa volá Son-Rise. Je to u nás unikátna terapia, ktorou zakladatelia plne vyliečili svojho syna z neliečiteľného autizmu a následne pomohli mnohým rodinám vyliečiť či aspoň posunúť ďaleko dopredu svoje autistické deti. V celej sekcii Son-Rise sa dozviete množstvo vecí o tejto terapii aj o nás a aktuálnych pokrokoch.

Ak sa bližšie zaujímate o nálepky a diagnózy, ktoré sú Robinovi prišité, môžete sa pokúsiť prelúskať cez ďalšie kapitoly týchto stránok - CHARGE (doporučenie: ak chcete ohurovať dievčatá tým, že viete o niečom viac ako pravdepodobne ktorýkoľvek odborník na Slovensku, naučte sa obsah tejto kapitolky naspamäť) a Autizmus. V prípade, že sa vám pohľad v kapitole Autizmus nezdal byť dosť netradičný, tak je pre vás ako stvorená časť Diéta GFCF.

 
Príjemné čítanie Vám prajú Robinovi rodičia - Vlado a Megi Mokráňovci