Ďalšie Son-Rise rodinky
 

Na tejto stránke môžete vidieť, aké ďalšie rodiny vedú svoje Son-Rise programy u nás (Slovensko a Čechy). Ak by ste bývali blízko a napadlo vám, že by ste mohli robiť u nich dobrovoľníka, ozvite sa im.

So slovenskými Son-Rise rodinami, ktoré tu vidíte, sme nedávno založili nové občianske združenie zamerané na podporu a informovanie o Son-Rise, volá sa Autizmus ako dar. Toto je veľmi čerstvá informácia, bližšie informácie dodáme, keď budú.

Bedejovci - Trnava
Paulínka


Bedejovci, rodičia Paulínky, boli medzi prvými u nás: Eva spolu s nami absolvovala kurz Start-Up v januári 2004. Keďže majú spolu 3 deti, nebolo pre nich ľahké pustiť sa do Son-Rise hneď naplno. Po tom, ako aj Palo absolvoval Start-Up v januári 2005, však idú na plné obrátky.

Bližšie informácie o nich nájdete na ich stránkach: http://www.bedej.net/paulinka/

Kontakt: eva@bedej.net

Koryčanští - Brno
Vítek


Danka Koryčanská, Vítkova mamina, bola druhá statočná mamina, ktorá s nami absolvovala úvodný kurz v januári 2004. Son-Rise vedú ako priekopníci v Brne.

Barča, Vítkova sestra, urobila špeciálnu stránku venovanú súrodencom špeciálnych detí. Tam sa dozviete o nich viac: http://zvlastnisourozenci.wz.cz

Kontakt: d.korycanska@t-email.cz

Pšenčíkovci - Martin
Paťko


Monika Pšenčíková, Paťkova mamina, absolvovala kurz v januári 2005. Obdivujeme jej odvahu a odhodlanie pustiť sa do Son-Rise aj napriek neľahkej rodinnej situácii (je na všetko sama). Držíme im obom palce!

Kontakt: mon.graf@marta.sk

Majzunovci - Bratislava
Maťko


Druhá bratislavská rodinka. Mirka Majzunová, mamina Maťka (6 rokov), absolvovala kurz v januári 2005. Veríme, že si nebudeme dobrovoľníkov preberať :-), naopak, že v Bratislave sú vytvorené prvé predpoklady pre takú krásnu a zmysluplnú činnosť ako je dobrovoľníctvo v Son-Rise programe.

Kontakt: majzun@slovanet.sk

Jandekovci - Olomouc
Maruška


Jandekovci, rodičia Marušky, tiež bežia Son-Rise od januára 2005. Držíme palce, sú druhí priekopníci v končinách Českých a Moravských. Markéta nám navyše ohromne pomohla s korektúrami knižky - ďakujeme aj touto cestou!

Kontakt: marketa.jandekova@seznam.cz