Linda
 
Prečo o Linde

Ak by sa vám zdalo, že naša krajina (tým myslím Československo, hovorte si čo chcete) má málo vecí, ktoré iné krajiny nemajú, ste na omyle. Má totiž Lindu, jedinú terapeutku Son-Rise v Európe (mimo Anglicka).

Sme veľmi radi, že môžeme aj touto cestou a formou poďakovať Linde za podporu, ktorú nám poskytuje, ale aj za to, že je taká, aká je, za to, že priniesla aj do našich končín to, čím teraz žijeme a za to, že nás svojou osobnosťou oslovila, takže sme sa behom pár dní po stretnutí s ňou rozhodli vstúpiť do dobrodružstva menom Son-Rise. Dobrodružstva, ktoré prináša nielen zmeny našemu zatiaľ-autistickému synovi, ale ktoré aj nám dalo poznanie darov, ktoré pre nás Robinko znamená.

Linda Neubauerová-Cecavová

Vážení rodiče,

Jmenuji se Linda Neubauerová-Cecavová a jsem aprobovanou dětskou terapeutkou Son–Rise programu®. Prošla jsem speciálním 18ti měsíčním studiem Son–Rise programu v USA (Autism treatment center of America) a nyní pracuji již čtvrtým rokem jako dětská terapeutka s dětmi a jejich rodinami v Evropě (Česko, Slovensko, Švédsko, Norsko, Itálie, Polsko, Anglie, Maďarsko atd). S Robinkem a jeho rodinou pracuji pravidelně od začátku tohoto roku.

Pokud Vás Son–Rise program® či léčebná dieta zaujaly, neváhejte a kontaktujte mě se svýmy dotazy:
E-mail: autismus.cz@seznam.cz
Tel: 00 420 777 148 470


Kromě dotazů na mě můžete podniknout ještě tyto následující kroky:

1) Oslovit přímo Autism Treatment Center of America, základnu Son–Rise programu:
Tel.: 001 413 229 2100
www.son-rise.org
(Angličtina podmínkou)

2) Rodičům, co nerozumí anglicky, nabízím 2 hodinovou osobní konzultaci zdarma Při této konzultaci zhodnotíme, jestli Son–Rise program je vhodný právě pro Vaše dítě a probereme další konkrétní kroky, které můžete podniknout. Seznámím Vás též se základnímy, konkrétnímy principy Son–Rise programu. Vyslechnu si Vás a probereme další konkrétní kroky, které můžete podniknout.
První konzultace probíhá bez přítomnosti dítěte. Postačí mi Váš detailní popis. Konzultace může probíhat ve městech Brno, Tišnov, či Jihlava.


Milí rodiče, Son–Rise program vřele doporučuji a velice ráda Vám pomohu aktivně se podílet na rozvoji Vašeho drahého dítěte.

Těším se na Vaše dotazy.

Linda Neubauerová-Cecavová
Aprobovaná terapeutka Son-rise programu